Sayin Koy Web Sayfasi Kurucu ve Isletmenleri,

 

Hatirlayacaginiz gibi 2006 yilinda “Bir Kitle İletişim Aracı Olarak Köy Web Sayfalarının İşlevleri Açısından Sosyolojik Olarak İncelenmesi” isimli bir arastirma yapip, bu arastirmada vardigimiz sonuclari sizinle de e-posta yoluyla paylasmistik. 19-23 Eylül 2006’da Sosyoloji Derneği tarafından Malatya İnönü Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen V. Ulusal Sosyoloji Kongresi’nde sundugumuz calismamiz orada da cok buyuk bir ilgi ile karsilanmisti. 

 

Bugunlerde calismamizi kitaplastirma asamasina geldik. Kitabimizda analizimize kattigimiz 158 koy Web sayfasindan sanal mezarliklar, resim kullanimi, vb. gibi bazi temalari en iyi sizin koy Web sayfalarinizin yansittigina karar verdik. Bu nedenle ornek olarak koyunuzun Web sayfalarindan da resimleri kitabimizin okuyucularinin begenisine sunmak istiyoruz. Eger koyunuzun Web sayfasinin kullanilmasina izin verip vermediginizi en kisa zamanda bize e-posta ile bildirebilirseniz kitap yayimlanmadan once resimleri kitaba ekleyebiliriz. Aksi halde ancak koyunuzden yazili halde bahsedebilecegiz ama Web sayfasindan ornekleri gorsel anlamda kitaba eklemek mumkun olamayacak.

 

Bize gondereceginiz e-postaniza iletisim adresinizi de ekleyebilirseniz kitap yayimlandiginda bir kopyasini adresinize gondermekten mutluluk duyacagiz.

 

Göstermiş olduğunuz ilgi ve destekten dolayı teşekkür eder, saygılar sunarız.

 

Yrd. Doc. Dr. Mete YILDIZ                                 Ogr. Gor. Dr. Zuhal GÜLER PARLAK

Hacettepe Üniversitesi İ.İ.B.F.                            Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakultesi

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü           Sosyoloji Bölümü

Beytepe/ANKARA                                              Görükle/BURSA

Not: Bu sonucu ödül olarak değerlendirdigimizi, müsademizi ve tesekkürlerimizi ilettim. Bilgin CANDEMiR